ART / Lithographs / Litograph in colors 9884278
nr 988 4278
Björn Lindroth
(1931-1999), Sverige
3 st Björn Lindroth, 310 upplaga, sheet: 45x61,
LITOGRAPH IN COLORS, 3 st Björn Lindroth, 310 upplaga, bladets mått: 45x61
Björn Lindroth, Swedish painter, born 1931, dead 1999.
SEK 100
Monday October 19 2015
at 18:42:58
- Thema-auction
Oct 19
Read more about Grafik
Björn Lindroth
Read more about Björn Lindroth